Thursday, June 13, 2024

कर्मैया आदर्श जनता क्याम्पसको भवन उद्घाटन

ताजा / भरखरै प्राप्त

बागमती–श्रीपञ्चमीको अवसरमा सर्लाहीको बागमतीमा रहेको कर्मैया आदर्श क्याम्पसको भवन उद्घाटन गरिएको छ ।

बिहिवार बागमती नगरपालिका–११, कर्मैयामा रहेको कर्मैया आदर्श जनता क्याम्पसको नवनिर्मित भवनको उद्घाटन गरिएको छ । श्री पंञ्चमी अर्थात सरस्वती पुजाको अवसरमा नयाँ भवनको विभिवत उद्घाटन गरिएको क्याम्पस ब्यवस्थापन समितिका अध्यक्ष हरि पुडासैनीले जानकारी दिए ।

बिश्व बिद्यालय भवन अनुदान कार्यक्रम अन्तरगत १ करोड लागतमा निर्माण भएको भवनको बागमती नगरपालिकाका मेयर भरत कुमार थापाले उदघाटन गरेका हुन् । । २०६९ सालमा स्थापना भएको यस क्याम्पसका शिक्षा संकायमा नियमित पठन पाठन हुदै आएको छ ।

श्री ५ महेन्द्र जनता माविको भवनबाट शैक्षिक गतिविधि संचालन गर्दै आएको क्याम्पसले बिद्यालयले भोगचलनको लागि उपलब्द गराएको ५ कठ्ठा जग्गामा सुविधा सम्पन्न दुई तले पक्कि भवन तयार गरेको हो । हाल यस क्याम्पसका १ सय २ जना छात्रछात्रा अध्यनरत रहेका क्याम्पस प्रशासनले जनाएको हो ।

क्याम्पसको शैक्षिक गुणस्तरको लागि क्याम्पसले नगरका माध्यामिक बिद्यालयका ब्यवस्थापन समिति एवं शिक्षक शिक्षिकाहरु सगँ अन्तरकृया तथा सुझाव संकलन गरिरहेको जनाएको छ । क्याम्पसले यस क्षेत्रका उच्च शिक्षा अध्यन गर्न चाहने बिद्यार्थीका लागि सहुलियत पुर्ण भर्ना समेत संचालन गरिरहेको जनाएको छ ।

कार्यक्रमा संविधान सभा सदस्य नरेन्द्र साह, नगरकी उपमेयर लिला कुमारी मोक्तान, पुर्व ब्यवस्थापन समिति अध्यक्ष रेवती पन्त, नगरका शिक्षा संयोजक राज कुमार बिश्वकर्मा, नगरका विभिन्न बिद्यालयका ब्यवस्थापन समिति अध्यक्ष, प्रधानाध्यापक, क्याम्पसका शिक्षक शिक्षिका, बिद्यार्थी लगाएतको उपस्थिती रहेको थियो ।

spot_imgspot_img
spot_img

लोकप्रिय

Related Articles