Thursday, June 13, 2024

स्वतन्त्र उम्मेदवार थापाको समिकरण थप मजबुत बन्दै, युवाहरुमा उत्साह

ताजा / भरखरै प्राप्त

महोत्तरी– मंसिर ४ गते हुनलागेको प्रतिनिधि सभा र प्रदेश सभा निर्वाचन अन्तरगत क्षेत्र नम्बर १ बाट प्रतिनिधि सभा सदस्यमा उम्मेदवारी दिएका पोषण थापाको पक्षमा समिकरण थप मजबुत बन्दै गएको छ ।

बर्दिबास नगरपालिकाको स्थानीय तह निर्वाचनमा स्वतन्त्र उम्मेदवारहरुलाई जिताउन मुख्य भूमिका खेलेका यूवाहरुको समूहनै पोषण थापा जिताउने अभियानमा लागेका यस क्षेत्रका एक युवाले दावी गरे । सोही युवाहरुको सकृयतामा गत स्थानीय तह निर्वाचनमा बर्दिवास नगरपालिकामा स्वतन्त्र उम्मेदवार निर्वाचित भएका थिए ।

महोत्तरी क्षेत्र नम्बर १ मा आशन्न प्रतिनिधि सभा निर्वाचनमा पनि गत स्थानीय तहको नतिजा दोहोरिने जानकारहरुको कथन छ । पहिलो खोज सगँ कुरा गर्दै भंगाहा–४, का चन्दन महतोले यस क्षेत्रको सर्वाङगिण विकास लागि स्वतन्त्र उम्मेदवार थापा एक मात्र विकल्प भएको दावी गरे । आफुहरु स्वतन्त्र उम्मेदवार थापा जिताउने अभियानमा निरन्तर रहेको बताए ।

केही समय पहिला दर्जन बढि स्वतन्त्र यूवाहरु कांग्रेसमा फर्किएका समाचारहरु विभिन्न संचारमाध्यममा आएको थियो । यसबाट थापाको समिकरणमा असर पर्ने अनुमान गरिएकोमा गोपाल मोक्तान, सुरेश भट्टराई, बिकास राई लगाएतले आफुहरु स्वतन्त्र रहेको सामाजिक संजाल मार्फत सार्वजनिक गरेका छन् । गौशला–३, का रामभरोसी महतोले स्वतन्त्र उम्मेदवार थापाको पक्षमा पछिल्लो समय माहोल बनेको बताए ।

जिल्लाका अन्य क्षेत्रमा समेत स्वतन्त्र उम्मेदवारको आकर्षण बढ्दै गएको बर्दिवास–१४, का किरण यादवको तर्क छ । यसले अन्य उम्मेदवार माथि थप चुनौती थपिदै गरेको उनले दावी गरे । थापाको कुशल कार्यशैली यस क्षेत्रका आम जनमानसमा लोकप्रिय रहेको समेत स्थानीयको भनाई छ । थापा यातायात ब्यवस्था कार्यलय बर्दिवासमा लामो समय कार्यलय प्रमुखको रुपमा रहेका थिए ।

हालै पदबाट राजिनामा दिएर उन्ले क्षेत्र नम्बर १ बाट स्वतन्त्र उम्मेदवारी दिएका हुन् । सोही कार्यलयमा रहदा अस्तब्यस्त कार्यलय सुधारमा समेत उनको कुशल कार्यशैलीनै महत्वपुर्ण रहेको बर्दिवास–८, का संजय घिसिङले बताए । थापा स्वयंमले यस क्षेत्रको अवस्था सुधारकै लागि आफुले उम्मेदवारी दिएको दावी गरे ।

आफु बिरुद्ध अनेकन दलिय प्रोपोगाण्डा गरिएको भन्दै यसले आफ्नो अभियानमा कुनै फरक नपर्ने उनको दावी छ । थापा चापाकल चुनाव चिन्ह लिएर चुनावी मैदानमा उत्रिका छन् ।

spot_imgspot_img
spot_img

लोकप्रिय

Related Articles