Thursday, June 13, 2024

कर्मचारी माथि गोली प्रहार गरी सगुन सहकारीको बागमती सेवा केन्द्रमा लुटपाट

ताजा / भरखरै प्राप्त

बागमती–सर्लाहीको बागमती नगरपालिका स्थित मिलनचोकमा रहेको सगुन सहकारीको सेवा केन्द्रमा लुटेरा समुह द्वारा गोली प्रहर गरी लुटपाट गरेको छ ।

बुधवार बिहान १० बजेको समयमा बागमती नगरपालिका–१, मिलनचोकमा रहेको सगुन सहकारी संस्थाको सेवा केन्द्रमा लुटपाट भएको हो । अज्ञात समुहले केन्द्रमा काम गर्ने लालबन्दी–२, जुटपानी निवासी३० बर्षका साजन कार्कीलाई गोली प्रहार गरेर लुटपाट गरेको सगुन सहकारी संस्था मुख्य कार्यलय हरिवनले जनाएको छ ।

घटनामा लुटेरा समुहले चलाएको बन्दुकबाट कार्कीलाई ४ गोली लागेको ईलाका प्रहरी कार्यलय हरिवनले जनाएको छ । लुटेरा समुहले चलाएको गोली कार्कीको पाखुरा, तिघ्रा, कुम र कोखामा लागेको हो । गोली लागेका कार्कीलाई हरिवन स्थित सरस्वती अस्पतालमा सामान्य उपचार पछि थप उपचारको लागि काठमाण्डौ लैजाने प्रयास भईरहेको छ ।

तिनजनाको समुहमा आएका लुटेरा समुहले कार्की माथि बिहान कार्यलय खोल्ने बित्तिकै आक्रमण गरेका घाईतेलाई उधृत गर्दै सहकारीका दिनेश श्रेष्ठले बताए । उनीहरुले बिहान कार्यलय खोले पछि आक्रमण गरेछन् । उन्ले घाईतेलाई उदृत गर्दै भने, तर हामीले मुख्य कार्यलयबाट ब्यागमा लगेको पैसा ड्रएरमा खन्याउने गरेका छौ । त्यसले गर्दा उनीहरुले गोली चलाउदै ब्याग तानेर भागेछन् पैसा लैजान पाएको छैन् भन्ने बुझेका छौँ ।

उनीहरुले केही दिन देखी उक्त शाखामा कार्यरत कार्कीको निगरानी आउने र जाने समय र उन्ले बोक्ने गरेको ब्याग समेतको निगरानी गरिरहेको समेत खुलेको छ । मंगलवार मात्र पनि लुटेरा समुह सोही कार्यलय आसपास घुमिरहेका देखिएको छ । घटना लगतै लुटेरा समुह भने भारतिय नम्बर भएको मोटरसाईकलमा फरार भएका छन् ।

उनीहरुको खोजी भईरहेको र घटनाको अनुसन्धान भईरहेको जिल्ला प्रहरी कार्यलय सर्लाहीले जनाएको छ । मुख्य कार्यलय हरिवनमा रहको सगुन सहकारी संस्थाले बागमतीको मिलनचोकमा सेवा कार्यलय संचालन गरेर शेयर सदस्यहरुलाई बित्तिय सेवा प्रवाह गर्दै आईरहेको थियो ।

spot_imgspot_img
spot_img

लोकप्रिय

Related Articles